OFRII.com - Red Rocket OFRII.com - 8k wallpapers, foto OFRII.com - Samuraj - bojove umeni - zbrane OFRII.com - Svýt Ponorek OFRII.com - 3D medely - 3D tisk - 3D scan OFRII.com - Akvaristika, AkvarijnÝ ryby, AkvarijnÝ rostliny ORFII.com - Freediving - volnÚ potapýnÝ ORFII.com - Astrologie - horoskop, znamenÝ, souhvýzdÝ, zvýrokruhy ORFII.com - VesmÝr - planety, galaxie, hvezdy ORFII.com
Menu
Reklama
AONN.cz
SIFEE.biz - Mr. Bean online, tapety, epizody, postavy
Sp┼Ö├ítelen├ę Weby
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Glob├íln├ş medi├íln├ş server TetriSys

Falcon Heavy

Nosná raketa americké soukromé spole─Źnosti SpaceX. Falcon Heavy je nejsiln─Ťjší v sou─Źasnosti u┼żívanou raketou. Má dvakrát vyšší tah ne┼ż druhá nejsiln─Ťjší raketa Delta IV Heavy, které od ukon─Źení ruského programu En─Ťrgija toto prvenství pat┼Öilo. Raketa je schopná dopravit a┼ż 64 tun na nízkou orbitu Zem─Ť, a┼ż šestnáct tun na translunární dráhu a a┼ż ─Źtrnáct tun na p┼Öechodovou dráhu k Marsu. První zkušební start prob─Ťhl 6. února 2018. Jedná se o derivát p┼Öedchozího nosného za┼Öízení této spole─Źnosti, rakety Falcon 9.

Raketa se skládá z jádra (prvního stupn─Ť) tvo┼Öeného konstruk─Źn─Ť zesílenou raketou Falcon 9 a ze dvou pomocných stup┼ł┼», které jsou modifikovanými prvními stupni Falconu 9. První stupe┼ł i pomocné stupn─Ť jsou pln─Ť navr┼żeny k autonomnímu vertikálnímu p┼Öistání po spln─Ťné misi – oba pomocné stupn─Ť p┼Öistávají na zemi, zatímco první stupe┼ł p┼Öistává na oceánské plošin─Ť. Jedná se o technologii pou┼żívanou raketami Falcon 9.

Rakety
© Ofrii 2012
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com